خدمات دیجیتال مارکتینگ

خدمات دیجیتال مارکتینگ

حالا در دنیایی زندگی می کنیم که پیش از شروع سفر تا پایان اطلاعات لازم درباره ی همه ی مراحل آن در اینترنت بارها و بارها جست و جو می شود. از اطلاعاتی که درباره ی مقصد مورد نیاز است تا محل اقامت و وضعیت راه و تهیه بلیت و لوازم سفر. پس ساده لوحانه خواهد بود اگر امکانات گسترده ای را که این فضا در اختیار توسعه کسب و کار گردشگری در اختیارمان قرار می دهد با نداشتن استراژی ای مناسب هدر دهیم. بازاریابی دیجیتال مهم ترین ابزاری ست که برای معرفی فعالیت ها و کسب و کارهای گردشگری در دنیای جدید نیاز داریم.

چرا نباید دیجیتال مارکتینگ گردشگری را دست‌کم بگیریم؟

توسعهٔ کسب و کارها تا حدود زیادی بر شانه های بازاریابی دیجیتال پیش می رود. بازار گردشگری نیز از این قاعده مستثنی نیست. دست کم گرفتن دیجیتال مارکتینگ گردشگری علاوه بر آن که باعث بازماندن از رقابت در این عرصهٔ پر رقیب می‌شود، کسب و کار شما را همواره ناشناخته و زیان‌ده نگه می‌دارد تا جایی که در نهایت باید آن را فراموش کنید.

گرچه در دوسال اخیر بسیاری از مشاغل با رکود مواجه شدند اما بازار دیجیتال مارکتینگ و کسب‌وکارهایی که آن را جدی گرفتند حسابی داغ بود. شناخت و استفادهٔ صحیح از فضایی که اینترنت در اختیار بازار می‌گذارد، همهٔ آن چیزی است که در دیجیتال مارکتینگ گردشگری باید دانسته و به کار گرفته شود.

با شروع کرونا روی آوردن به بازاریابی های آنلاین گسترش یافت و اکنون که درحال گذر از دوران همه گیری هستیم امکانات و ظرفیت های بیشتری برای آن به دست آورده ایم. شناخت دقیق هر کدام از این قابلیت ها می تواند برای کسب و کار گردشگری رشد چشم گیری به همراه آورد.

دیجیتال مارکتینگ گردشگری با صرف زمان و هزینهٔ کمتر از طریق افزایش محبوبیت میان مخاطبان بازار و کسب نتایج بهتر در موتورهای جست و جو، مشتریان بیشتری به سمت کسب و کار شما سرازیر می‌کند. در سودهی دیجیتال مارکتینگ همین بس که هر میزانی از سرمایه تان را به توسعه آن اختصاص دهید این نوید وجود دارد که حداقل همان مقدار عیناً به کیف پول تان بازگردد.

در حوزهٔ گردشگری نیاز داریم تا همگام با سرعت دنیای مدرن کسب‌وکار خود را معرفی کنیم، مدام بازار مخاطبان را رصد کرده؛ در یک ارتباط متقابل با آن ها خدمات خود را توسعه دهیم و رقیبان مان را شناخته و تصویر درستی از جایگاه کسب و کار خود پیدا کنیم. در یک جمله می‌توان گفت ورود به عرصهٔ گردشگری بدون توجه به بازاریابی دیجیتال تقریباً بی‌فایده خواهد بود.

بخش مهمی از خدمات دیجیتال مارکتینگ مربوط به تبلیغات است؛ بازار گردشگری نیز برای معرفی خدمات و محصولات خود پیوسته نیاز به تبلیغ دارد اما پیش از آن نیاز است تا هر لحظه بازار را رصد کرده و به شکلی هدف دار و سودمند خود را معرفی کند. استراتژی تبلیغات اگر به درستی چیده شود می تواند در کوتاه مدت فروش چشم گیری به دنبال آورد و خبر بد آن که اگر این اتفاق برعکس بیوفتد نتایج عکس نیز به سرعت و به بدترین شکل ممکن رخ خواهند داد. یک اشتباه کوچک در تبلیغات می تواند آخرین آن باشد. پیش از انجام هر تصمیمی در این مورد، مشاوره و کمک گرفتن از مختصصان دیجیتال مارکتینگ را فراموش نکنید!

امکانات دیجیتال مارکتینگ گردشگری کدام است؟

وقتی از فضای آنلاین و دیجیتال صحبت می کنیم به معنای آن است که هر ابزاری در این فضا به عنوان وسیله ای جهت تبلیغات و کسب درآمد می تواند مورد استفاده قرار گیرد. از تکنولوژی sms  گرفته تا شبکه های اجتماعی. برای معرفی و توسعه کسب و کاری در حوزه گردشگری باید ابتدا مخاطبان خود را بشناسید؛ آن ها کجا هستند؟ آیا بیشتر در شبکه های اجتماعی فعالیت دارند یا از رسانه های کلاسیک مانند رادیو تلویزیون استفاده می کنند؟ مخاطبان هدف بیشتر کدام شبکه استفاده می کنند؟ یا اگر ترکیبی از این دو گروه باشند چطور؟ چه کلماتی را بیشتر در گوگل سرچ می کنند؟ چه کسب و کارهایی پیش از شما بوده اند و در کجای مسیر رشد هستند؟ کدام کسب و کارها همزمان با شما قدم در مسیر گردشگری گذاشته اند؟ اصلاً چطور باید این موضوع را تشخیص داد؟

پاسخ به همه ی این سؤالات تنها با کمک تیم حرفه ای دیجیتال مارکتینگ امکان پذیر خواهد بود. این گروه متخصص با در اختیار گرفتن صفر تا صد خدمات مارکتینگ گردشگری تصویری جامع و درست از جایی که کسب و کار شما قرار دارد، هدفی که می خواهد به آن برسد و مسیری که برای رسیدن به آن باید طی کند، ارائه می دهند.

خدمات دیجیتال مارکتینگ بخش اصلی مشاوره های خانه گردشگری ویرا را تشکیل می دهند. پس از دریافت مشاوره تخصصی می توانید از خدمات دیجیتال مارکتینگ گردشگری استفاده کنید.

دیجیتال مارکتینگ شامل چه ابزارهایی می شود؟

همه ی ابزاری که در مبحث دیجیتال مارکتینگ مطرح است در بازاریابی دیجیتال گردشگری هم به کار می آید. امکاناتی مانند ایمیل مارکتینگ، sms  مارکتینگ، سئو، تبلیغات کلیکی، تبلیغات گوگل و رسانه های اجتماعی… .

بعضی از زیرمجموعه های دیجیتال مارکتینگ امروزه به اندازه کافی شناخته شده هستند و شما چه عرضه کننده و چه خریدار بوده باشید دست کم با چند مورد از این امکانات سر و کار داشته اید. آنچه در اینجا مطرح است استراژی مارکتینگی انحصاری برای کسب و کار گردشگری شماست. کاری که انجام آن دو تخصص طلب می کند یکی تسلط بر مارکتینگ و دیگری تجربه در گردشگری.

خانه گردشگری ویرا مفتخر است با ارائه ی خدمات تخصصی دیجیتال مارکتینگ تجربیات خود در هر دو عرصه را در اختیار کسب و کارهای متقاضی قرار خواهد داد.

جدیدترین مطالب گردشگری

خواندنی‌های وبلاگ خانه گردشگری ویرا

پست دیگری برای نمایش وجود ندارد