مشاوره‌های تخصصی

خدمات بیمه گردشگری

خدمات بیمه گردشگری

خبرهای ناگواری که گاهی پس از سفرها به گوش می‌رسد را شنیده‌اید؟ اتفاقات ریز و درشتی مانند تأخیر پرواز، گم‌کردن مدارک، بیماری و هزینه‌های گزاف درمانی در مقصد، از دست دادن یکی از اعضای بدن و یا تصادفاتی که در راه رخ می‌دهند؛ همه‌وهمه جزو موارد پیش‌بینی‌نشده‌ای هستند که خسارت‌های جانی و مالی زیادی به همراه دارند و ادامهٔ سفر را با مشکل مواجه می‌کنند. احتمالاً در چند سال اخیر عنوان بیمهٔ جدیدی به نام «بیمه گردشگری» به گوشتان خورده باشد. این بیمهٔ تخصصی جدید برای کاهش خسارت‌های مالی و جانی و آسودگی هرچه بیشتر در مسیر گردشگری معرفی شده است. بیمه گردشگری همچنین از ملزومات سفرهایی است که برای مشاهده و یا شرکت در رویدادی خاص انجام می شوند؛ سفرهایی که پیشاپیش هزینه ی زیادی صرف آن می کنید، بلیت می خرید و در تاریخی معین باید در مقصد حاضر باشید. انجام نشدن این سفرها و بی نظمی حاصل از آن می تواند تا حدود زیادی توسط بیمه جبران شود؛ البته اگر بیمه گردشگری باشید!
افراد، تورهای مسافرتی و شرکت‌های گردشگری می‌توانند برای اطمینان بیشتر در سفر و به حداقل رساندن آسیب‌های احتمالی از این خدمات استفاده کنند. بیمه گردشگری یا مسافرتی برای دریافت ویزا شنگن الزامی است و این خود علاوه بر این که احتمال خطرات در مقاصد ناشناخته را کاهش می دهد، نشان از اهمیت این نوع بیمه نیز دارد.
از شرایط غیرمنتظره ای که توسط بیمه گردشگری پوشش داده خواهد شد می توان به این موارد اشاره کرد: هزینه های دندان پزشکی و درمانی، هزینه دارو، هزینه های حقوقی، انتقال جسد بیمه گزار یا یکی از بستگان درجه اول وی به مبدأ و… . توجه کنید مواردی مانند حوادث طبیعی، اپیدمی ها یا حملات تروریستی شامل این نوع بیمه نمی شوند.
برای دریافت مشاوره جهت اخذ بیمه تخصصی برای کسب و کار گردشگری خود با ما تماس بگیرید. خانه گردشگری ویرا کارگزار انحصاری بیمه گردشگری است.

جدیدترین مطالب گردشگری

خواندنی‌های وبلاگ خانه گردشگری ویرا

پست دیگری برای نمایش وجود ندارد